Pirmiausia noriu pasakyti, kad įrankiai ir tėra tik įrankiai. Jie sukuria tinkamą aplinką ir nuotaiką, padeda susikaupti ir pasinerti į pakitusią samonės būseną. Kai kas mėgsta naudoti daugybę įrankių lyg teatro dekoracijų ir tai puiku, bet yra ir tokių kurie naudoja tik keletą ar nenaudoja jokių. Vieninteliai dalykai būtini magijai tai jūsų vaizduotė, valia ir tikėjimas. Taigi ką mes naudojam ir kam to reikia.
Altorius: Tai tiesiog staliukas, komoda ar kitas plokščias paviršius ant kurio ritualo metu išdėliojami kiti įrankiai. Taip pat ties juo sukoncentruojamas dėmesys ritualo metu. Yra daug skirtingų nuomonių dėl altoriaus krypties rate. Aš manau, kad reikėtų arba pasirinkti vieną kryptį, kuri pagal jūsų kambarį yra patogiausia, arba statyti altorių toje pusėje, kuri susijusi su jūsų kerais (pvz. vakarai – emocijos). Dešinė altoriaus pusė paprastai paskiriama Dievui. Šioje pusėje uždegama auksinė ar raudona žvakė, pastatoma Dievo statulėlė, smilkyklė, durklas ir druska. Kairė altoriaus pusė paprastai skiriama Deivei. Čia padedama taurė, pentaklis, varpelis, kristalai ir vanduo. Taip pat pastatoma Deivės statulėlė arba uždegama žalia ar sidabrinė žvakė.
Aliejai – Naudojami patepti žvakėms, įrankiams arba įlašinami į aliejinę lempą. Jei naudojama ant kūno keleą lašų pasirinkto aliejaus reikia atskieksti baziniu aliejumi, taip pat galima įlašinti kelis lašus į ritualinę vonią.
Amuletas: Tai tam tikras daiktas pakrautas teigiama energija ir saugantis jo nešiotoją nuo įvairių pavojų.
Apskritimas: Prieš ritualą visada nubrėžiamas apsauginis ratas aplink altorių. Galima jį nubrėžti kreida arba druska, pažymėti virve ar kristalais, arba galima jį tiesiog įsivaizduoti.
Druska: Naudojama apvalyti ir pašventinti įrankiams bei apvalančiai voniai. Geriausia naudoti jūros druską.
Dubenėliai: Druskai, vandeniui ar smulkiems daiktams padėti ant altoriaus.
Durkals Athame: Tai dviašmenis peilis juoda rankena. Jis sufokusuoja ir nukreipia jūsų energiją. Jis naudojamas nubrėžti ratui, iškviesti, pašventinti, pakrauti ir išvaryti, šačiau niekada nenaudokite jo kraujui pralieti. Jam net nebūtina būti aštriam.
Etiketės: Indeliams su žolelėmis pažymėti.
Gėlės: Naudojamos papuošti altoriui, kaip auka Deivei arba kerams.
Grūdai: Kaip aukos Dievams.
Grūstuvė: Naudojama gaminant žolelių miltelius, ar žolelių druską.
Karoliai: Amuletams, talismanams ir papuošalams gaminti.
Kristalai: Naudojami kaip žemės simboliai arba pagal savo poveikį kerams.
Maišeliai: Kerų meišeliams, amuletams, žolelėms į vonią.
Muzikos įrašai ar diskai: Meditacijai, kaip fonas ritualo metu ar pagalba kaupiant energiją.
Peilis Boline: Tai peilis su balta rankena naudojamas raižyti žvakėms ir pjaustyti žolelėms.
Pentaklis (pentagrama): Tai senovinos apsaugos simbolis. Penki kampai simbolizuoja žemę, vandenį, orą ir ugnį, o viršutinis dvasią. Naudojamas pašventinti įrankius, vandenį, druską ir amuletus, taip pat kaip apsaugos simbolis.
Popierius: Geriausia turėti įvairių spalvų peticijų ir žvakių magijai.
Ritualinė apranga: Ji padeda susikaupti ir atsiriboti nuo kasdienybės, leidžia pasijusti “magiškai”. Pasirinkite modelį su kuriuo jausitės patogiai. Galite pasisiūdinti ką nors paprasto ar ekstravagantiško, primenančio senovinę suknelę, kimono ar apsiaustą. Arba galite įsigyti rūbą, kurį paskirsite tik ritualams. Kai kam magiškai atrodys šilkiniai naktiniai, chalatėlis, o kai kas gal nuspręs vilkėti džinsais. Dažnai naudojama juoda atspindinti arba violetinė ‑ pasąmonės spalva. Jei jums tai neatrodo svarbu galite vilkėti kasdieniais patogiais rūbais, arba atlikti apeigas tradiciškai – nuogi.
Runos: Pranašavimui arba amuletams/talismanams gaminti.
Sapnų žurnalas: Sapnų užrašinėjimas skatina intuiciją ir padeda perprasti savo pasąmonės simbolių kalbą.
Plunksnos: Oro simbolis, dekoracijai.
Sėklos: Kerams ir aukoms.
Smilkyklė: Siejama su oro elementu. Joje deginami smilkalai ar žolelės.
Smilkalai: Orui aromatizuoti ir kaip auka Dievams.
Staltiesė: Naudojama uždengti altoriui pasitiesiama Taro kortoms ar runoms dėlioti. Galima turėti kelias skirtingų spalvų.
Statulėlės: Ant altoriaus dedamos dievų statulėlės. Mažos gyvūnų statulėlės gali būti nešiojamos kišenėje kaip amuletai ar net totemai.
Stikliniai indeliai: Žolelėms ir aromatinei druskai laikyti.
Šešėlių knyga: Tai ne visai įrankis, tačiau labai svarbus kiekvienai raganai. Tai knyga, sąsiuvinys ar net kompiuterinis failas kur ragana užrašo visus savo ritualus, asociacijas ir kitą naudingą informaciją. Šios knygos tradiciškai niekam negalima rodyti.
Šluota: Šluota simboliškai naudojama apvalyti ritualo erdvei nuo blogų vibracijų.
Švytuoklė: Pranašavimui
Taro kortos: Pranašavimui ir meditacijai
Taurė: Paprastai sidabrinės spalvos ji simbolizuoja vandenį, mėnulį ir Deivę. Į ją gali būti ipilamas vynas kaip auka Deivei ir Dievui, o po ritualo jį derėtų išlieti į dirvą.
Ugnis: Šį elementą paprastai atstovauja žvakės, bet galima naudoti ir aliejinę lempą.
Virvelės: Įvairių spalvų virvelės naudojamos mazgų kerams.
Vanduo: Naudojamas apvalyti kristalams ir kitiems įrankiams. Vandens stichiją paprastai simbolizuoja taurė, indelis su vandeniu, kriauklė, gali būti net mėlyna žvakė ar akmenėlis.
Varpelis: Laikoma, kad varpo skambesys apvalo energetiškai. Naudojamas iškviesti gerąsias ir atbaidyti piktas dvasias arba pažymėti svarbius ritualo momentus, kaip pradžią, pabaigą ar kvietimą įženkti į ratą.
Žemė: Meditacijai, kaip žemės elementas
Žolelės: Simbolizuoja žemės elementą. Ritualo metu gali būti deginamos kaip smilkalai ar auka Deivei. Taip pat naudojama kerams, kerų meišeliams ar norų milteliams. Kadanti kiekvienas augalas turi unikalių magiškų savybių, žolelės yra nepamainomas raganos kerų priedas.
Žvakės: Žvakės siejamos su ugnies elementu. Jos naudojamos apšvietimui, kaip Dievo ir Deivės simboliai ar konkretiems kerams. Žvakės naudojimas priklauso nuo jos spalvos.
Žvakidės: Žvakėms laikyti, praktiniais sumetimais geriau rinktis metalines, nes gali sprogti jei jas paliečia liepsna.
Andž autoriaus atsakymas
Na magija yra dalelis manes kiek supratau iš įvairių ženklų ir jau žinojau kaip ritualus daryt tiesiog nežinodama.Aš tiesiog gimiau būdama ragana.
Kamilė autoriaus atsakymas
sveiki. esu jauna, 16os metų, bet mane traukia užsiimti magija. nors ir jaučiu šiurpuliukus, prabėgančius kairėje pusėje, ties šonkauliais, kai sužinau apie įvairias sektas, juodosios magijos pavojus, ir pan. ar būtų labai pavojinga “prasidėti” su magija? kur galėčiau gauti daugiau informacijos? gal kas nors norėtų man padėti? lauksiu informacijos.
Gabrielė autoriaus atsakymas
Norėčiau sužinoti kur galima gauti tokių įrankių kaip peilis Boline, durklas Athame ir dar keli neįprasti įrankiai?